Değerlerimiz

Bizi "Orkide" Yapan Değerlerimiz

İlkelerimizle varız: İşletmeyi devraldığımız büyüklerimizden öğrendiğimiz; "Ailene yediremeyeceğin ürünleri başkasına da satma!" prensibine sıkı sıkıya bağlıyız. Bu nedenle her zaman  en kaliteli ve en güvenli ürünleri sunar, lezzet ile sağlık arasında mükemmel denge kurarız.


Doğal olandan yanayız: Ürünlerimizde kıvam ve aroma artırıcı, yumuşatıcı, şekerlenmeyi önleyici vb. katkı maddelerini asla kullanmayız. Renklendiricilerimiz suni veya hayvansal esaslı değil, tamamen bitkiseldir. En iyi lezzetin sırrının zaten doğada var olduğuna inanırız.


Kalite Yolculuğu Hammaddeden başlar: Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeleri mevsiminde ve yerinden titizlikle seçer, tüm kalite kontrol işlemlerini gerçekleştirerek satın alırız. Hammadde aşamasından itibaren gıda güvenliğini ön planda tutarak nihai ürüne kadar her proseste maksimum kaliteye ulaşırız. Böylece tabiatın bereket ve lezzetini vitrinlerimize taşıyarak müşteri memnuniyeti sağlarız.


Hazır ve katkılı ürünlere geçit yok: Ürünlerimizde kullandığımız jöle, krema, sos gibi kritik öneme sahip malzemeleri Orkide bünyesinde özenle imal ederiz. Hazır krem şanti, süt tozu, sos vb. malzemeler Orkide'ye giremez. Bu sayede her ürünümüzde doğallığı ve gerçek lezzeti yakalarız.


Geleneksel lezzetler, modern yöntemler: Butik ürünleri geleneksel yöntemlerden taviz vermeden modern ve hijyenik koşullarda imal ederiz. Hedefimiz fabrikasyon yöntemler kullanarak fazla üretmek ve satmak yerine, birçok üründe butik imalat tarzında en üst kaliteyi yakalamaktır. Böylece geleneksel mutfağımızı yaşatır, yüzyılların damıttığı lezzetleri zirveye çıkararak geleceğe taşırız.


Eğitimin önemine inanırız: Sürekli gelişmek ve en iyiye ulaşmak için eğitimin öneminin farkındayız. Gaziantep'te profesyonel pasta ve yemek eğitimi alan ilk işletmeyiz. Geçmişte makaron yapmayı Fransa'dan gelen ustadan öğrenirken, günümüzde Türk mutfağını yurt dışında verdiğimiz eğitimlerle tanıtıyoruz.


Takım çalışmasını severiz: İşine sıkı sıkıya bağlı, mesleğine aşık, profesyonel ekibimizle takım çalışmasını üst seviyede hayata geçiririz. Bizi biz yapan detaylara çok dikkat eder, kendi oluşturduğumuz standartlarımıza bağlı kalırız. Sürekli iyileştirme ve yenilikçiliği esas alarak hizmet kalitesini sürekli artıran ve öğrenen bir organizasyonu yaşatırız. 


Güvenlik

Haberlerden Ve Fırsatlardan Hemen Haberdar Olmak İçin Abone Ol