Orkide Ailesi

Kurabiyeyi lezzetli yapan nedir?

Ve pastayı eğlenceli kılan?

Ya da çikolatayı karşı konulmaz hale getiren?

 

Aslında tüm bu soruların cevapları Orkide'nin kurum kültürünü oluşturan değerlerinde saklı. Yarım asırdan bu yana heyecanla, severek yaptığımız, saygı ve özen gösterdiğimiz bir işimiz var; lezzetli, kaliteli, kimi özgün, kimi geleneksel ürünleri hijyenik şartlarda sunarak insanları mutlu etmek...

Orkide ailesi olarak tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi benimsiyor, yüksek kaliteyi korumak amacıyla geleneksel ve doğal yöntemlerden taviz vermiyoruz. Geleneksel lezzetleri özgün formlarda sunmayı hedefliyor ve her biri özel olan müşterilerimizin beklentilerini sonuna kadar karşılamaya gayret gösteriyoruz.

Bir yandan Gaziantep'in yöresel lezzetlerini orjinal dokusuyla sunarken diğer yandan en zor uluslararası yemek ve tatlıların altından kalkabiliyoruz. Bunu başarmak için her sabah ilk günkü heyecanla işe başlıyor, uzmanlığa önem veriyor ve öğrenme coşkusuyla sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Gazimuhtarpaşa Caddesi'ndeki merkezinin yanı sıra farklı noktalardaki şubelerinde hizmet veren Orkide, sabahları yoğun iş temposuna hazırlayanlara enerji veren leziz kahvaltılıklar, öğlen ve akşam yemekleri için İtalyan mutfağından seçmeler ve günün her saatinde sohbet eşliğinde kendini ödüllendirmek isteyenlere sayısız tatlar sunuyor.

Günümüzde artık kalite ve prestiji simgeleyen Orkide Pastanesi tarafından üretilen bazı lezzetlerin ünlü Antep mutfağını eşsiz dokusunun parçaları haline gelmesi elbette tesadüf değil. Sizleri de Orkide tarafından sunulan benzersiz lezzetlerin büyüsüne kapılmaya davet ediyoruz.

 

Vizyonumuz

  • Benzersiz yöresel lezzetleri dünyaya tanıtarak ülkemizde ve yurt dışında tercih edilen marka olmak.
  • Benzersiz ürünleri ve çok özel lezzetleri ile istikrarlı büyümesini sürdürerek 2025 yılına kadar Türkiye’nin en tanınan ilk üç pastanesi arasında yer almak…

 

Misyonumuz

  • Biz; ürün kalitemiz, hizmet anlayışımız ve kuşaktan kuşağa geçen değerlerimizden ödün vermeden ulusla arası lezzetlerle buluşturduğumuz geleneksel tatlarla misafirlerimizi çok özel hissettirmek için varız.

 

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

 

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Orkide Pastanesi 'ne aittir.