Orkide Haberleri

  Kapat

Gerçek İtalyan lezzetleri Orkide'de

Orkide Haber: Gerçek İtalyan lezzetleri Orkide'de

Pastacılıkta şehrimizi ilklerle tanıştırarak sınırları aşan lezzetlere imza atan Orkide, şimdi de gerçek İtalyan mutfağının her damak tadına hitap eden lezzetlerini Gaziantep'e taşıyor.

İtalyan mutfağının seçkin tatlarını Gazimuhtarpaşa Şubesi'nde sunmaya başlayan Orkide, farklı beğenilere sahip misafirlere yönelik hazırladığı menüleriyle oldukça iddialı. Orkide'nin sunduğu İtalyan mutfağına ait başlangıçlar, makarnalar, pizzalar, kırmızı et ve beyaz et çeşitleri büyük beğeni topluyor.

Sağlıklı ve lezzetli oluşu ile tüm dünyada büyük ilgi gören Akdeniz mutfağının en özel malzemeleriyle Orkide'nin deneyimli aşçıları tarafından hazırlanan yemekler özenli sunumlarıyla da hem göze hem de damağa hitap ediyor.

Tüm dünyada en fazla ilgi gösterilen zengin lezzetleri barındıran İtalyan mutfağının benzersiz lezzeti risotto, zengin soslar ile marine edilen beyaz et ve kırmızı et çeşitleri, sağlıklı ve leziz deniz ürünleri, bol malzemeli pizzalar ve elbette tüm dünyada en çok sevilen yiyeceklerden makarnalar Orkide tarafından sunulan eşsiz seçenekler arasında. Orkide'de özel üretilen el yapımı dolgulu makarnalar büyük ilgi görürken hafif yemekleri tercih edenler için de menüde birbirinden farklı salata çeşitlerine yer veriliyor.

İtalya’nın en özel tatlarını bünyesinde barındıran zengin menüsünü sunarken yemeği güzel sanatların bir dalı olarak değerlendiren Orkide, bir sanatçı titizliği ile hazırlanan sofralarla konuklarını bekliyor. Keyifli atmosferiyle uluslar arası standartlarda hazırlanan İtalyan lezzetlerini tatma fırsatı bulan misafirler, kapanışı ise Orkide'nin birbirinden nefis pasta ve tatlıları ile yapıyorlar. 

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Orkide Pastanesi 'ne aittir.