Çikolatalar

İspanyolların  açtığı yolda hızla ilerleyen bir çok ülke,çikolatanın dünyaya yayılmasında önemli başarıya imza attılar.Bugün  İşviçre’nin  yanısıra  Almanya, Belçika, İngiltere, A.B.D çikolata da birbiri ardına yenilikler yarattılar. Türkiye’de artık çikolatanın gerçek tadını alıyor. Bu yeniliklere bizde katılarak ORKİDE ÇİKOLATALARINI siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Dünyanın en sevilen yiyeceklerinden biri olan çikolata,besin değeri yüksek,bedeni geliştiren ve enerji veren bir yiyecektir.Aşk ve mutluluğu temsil etmektedir.

Çikolatalarımız yurtdışında eğitim almış personelimiz tarafından çikolata atölyemizde hiçbir katkısı olmadan doğal meyve ve kremalar ile butik üretim anlayışıyla tek tek elde  hazırlanmaktadır.

Çikolata çeşitlerimiz kişiye özel olarak hazırlandığı gibi, Doğum, Nişan, Düğün ve daha birçok özel günleriniz için sizin isteğinize göre süslenmekte ve hazırlanmaktadır.

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Orkide Pastanesi 'ne aittir.